Rentgen

GE PHOENIX X-RAY NANOMEX 180T kombinuje nanofocus RTG technologii s možností automatické inspekce. Maximální celkové zvětšení 23320x (s 4" dvojitým obrazovým zesilovačem) a možnost inspekce při bočním 70° pohledu při maximálním zvětšení společně s odmontovatelným stíněním hlavy trubice zajišťují mimořádně kvalitní detekci defektů.​

Systém je vybaven 180kV nanofocus RTG trubicí (otevřený typ) s diamantovým terčíkem. díky diamantovému terčíku je možno nastavovat rozsahy napětí a proudu trubicí v široké míře a tím mít možnost detekce jak kovových tak nekovových materiálů. Konfigurace zařízení splňuje požadavky na dnešní RTG technologii s vysokým rozlišením. Nanomex je jediný systém svého druhu, který nabízí možnost vybavení dvěma detektory pro získání maximální flexibility. V jedné konfiguraci rychlý systém za cenu nižšího rozlišení, v druhé konfiguraci systém s vysokým rozlišením za cenu delších časů pro snímání obrazu.

Systém je vybavem automatickou kontrolou pájení BGA pouzder, kontrolou prokovů, QFP, TQFP pouzder, kontrolou prázdných míst v materiálu atd.

Nanomex je vybaven SW pro zpracování 3D CT počítačové monografie v rámci GE S&IT phoenix x-ray-software "datos x".